Logitech Full size Mouse M190 Wireless Blue USB
| All | |
| Aku eluiga | 18 month(s) |
| Akud kaasa arvatud | Yes, |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | USB |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross depth master carton | 374 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross height master carton | 250 mm |
| Gross weight | 0.142 kg |
| Gross width (mm) | 125 mm |
| Gross width master carton | 102 mm |
| Kerimine | Line-by-line, |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | High Precision Optical Tracking, |
| Net weight | 0.122 kg |
| Net weight master carton | 1.42 kg |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Operating distance | 10 m |
| Package content | Wireless Mouse, AA Battery (pre-installed) |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 1810 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer product family | Full size Mouse |
| Producer product name | M190 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | Optical |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tare weight master carton | 0.095 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toetatud akude arv | ,1 x AA |
| Toote värv | Blue, |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.0006375 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: logitech full size mouse m190 wireless blue usb, 910-005907, logitech, hiired














